Ми довели, що це — територія Франківська: голова Загвіздянської ОТГ про пошкоджений міст у Пасічну

Автор: Жанна Головенко

13 Лип, 2023 19:41

Поділитись публікацією
Ми довели, що це — територія Франківська: голова Загвіздянської ОТГ про пошкоджений міст у Пасічну

Територія, де зведений пошкоджений повінню пішохідний міст на Пасічну не належить Загвіздянській ОТГ, заявив її голова Володимир Ружанський. 

Нагадаємо, що 13 липня під час ефіру на Західному полюсі мер Івано-Франківська Руслан Марцінків повідомив, що з відбудовою пішохідного мосту на Пасічну є проблеми, оскільки його зруйнована частина нібито знаходиться на території сусідньої, Загвіздянської ОТГ. 

Однак, голова Загвіздянської ОТГ Володимир Ружанський у коментарі Галці спростував цю інформацію:

“Я скидав вже карти. Ми вже довели, він (Руслан Марцінків, – прим. Галки) вже розуміє, що територія його… Я не знаю, чому він це сказав. Сказав, аби сказати”, — говорить голова. 

Володимир Ружанський зауважив, що межі між Франківськом і Загвіздянською ОТГ погоджували близько трьох років, через прагнення міста отримати більше територій: 

“Ми три роки боролися за кожний сантиметр Німецького озера, Дем’янового Лазу, потім Крихівців. Ми три роки зустрічалися, розмовляли по Німецькому озеру. По правді там мало бути десь 20% Німецького озера селу Загвіздя… У підсумку ми домовилися, що я озеро віддаю, кругом доріжку віддаю, мої люди мають тільки на цю сторону озера виїзд, щоб вони могли зі своїх будиночків виїжджати”, — додав Ружанський

Також голова Загвіздянській ОТГ показав Галці погоджену межу між Франківськом і Загвіздям у згаданому місці. Читайте також: Марцінків дав доручення “позадувати” ями на дорогах (ФОТО)