“Ми готові до штурму окупованих територій, потрібна політична воля керманичів”, – франківський доброволець Юрій Качак про квітневий вишкіл ветеранів (ФОТО)

Автор: Турій Роман

14 Кві, 2021 19:04

“Ми готові до штурму окупованих територій, потрібна політична воля керманичів”, – франківський доброволець Юрій Качак про квітневий вишкіл ветеранів (ФОТО)

13 квітня 2014 року, офіційно почалась так звана “АТО” – російсько-українська війна.

Читайте також: У Франківську під час квесту "In crudo" популяризували читання серед молоді (ФОТО)

У неділю, 10 квітня, по всій країні представники організацій, що входять до Руху Ветеранів України та дружні структури провели польові вишколи зі стрільбами для ветеранів російсько-української війни та патріотичної спільноти.

Структуровані вишколи пройшли в 15-ти областях і зібрали близько 2000 осіб. Фактично, організація дійства відбулася за рахунок власних сил, без підтримки державних структур, повідомив “Галці” почесний член Руху ветеранів України, доброволець Юрій Качак з Івано-Франківська.

Перед цим Рух ветеранів України провів загальні збори в Кам’янці-Подільському. Там, крім організаційних моментів, розглянули головне питання – загострення бойових дій на сході країни. Ветерани вирішили провести у всіх областях збори ветеранів зі стрільбами, перевірити свої спроможності щодо комунікації та взаємодії у патріотичному середовищі. На наші збори приїхав голова РВУ Георгій Турчак.

“В час, коли стоїть загроза вторгнення росії та відновлення активних бойових дій, ми не мусимо зволікати та сподіватись на допомогу центральної влади. Ми самі повинні бути готові до бойових дій проти росії, як найбільша ветеранська структура в Україні”, – каже Качак.
Добровольця мали можливість обговорити з Георгієм Турчаком не тільки військову тематику, а і діяльність нашого Бандерівського схрону, де Ігор Чернецький допомагає ветеранам адаптуватись до цивільного життя.
Добровольці Прикарпаття запевнили, що готові до активізації бойових дій в Україні й на її окупованих територіях.
“Коли буде наказ до мобілізації і наступу, ми готові до штурму окупованих територій. Якщо буде задача захищатись на «материковій Україні» від вторгнення, ми будемо до останнього ворога захищати свою державу. Потрібна тільки політична воля керманичів”, – зазначив Качак.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...