“Ми маємо перемогти у війні, бо іншої дороги у нас нема”, – військовослужбовець прикарпатського ТЦК Едуард (ВІДЕО)

Автор: Іра Блаженко

10 Лип, 2024 10:38

Поділитись публікацією
“Ми маємо перемогти у війні, бо іншої дороги у нас нема”, – військовослужбовець прикарпатського ТЦК Едуард (ВІДЕО)

На захист країни 56-річний прикарпатець Едуард став ще у 2015-му і до сьогодні продовжує служити. Не зважаючи на проблеми зі здоров’ям, він не один рік давав відсіч ворогу на передовій. З 2023 продовжує службу у ТЦК.

Про це пише “Галка” з посиланням на Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки.

Військовослужбовець Едуард розповідає, що у 2015 його не хотіли брати на службу, та після трьох спроб  потрапив у 92 бригаду. Три місяці був у Щасті. Потім у Новоайдарі й у 2016 звільнився. Після повномасштабного вторгнення продовжив бойовий шлях у 10 бригаді.

“Спочатку нас відправили на Волинь, а звідти у Малин, Чернігівська область. Далі у новосформованому батальйоні відправили на Схід”, – ділиться Едуард.

Прослужив на фронті військовослужбовець до 15 лютого 2023 року. Після прогресу хвороби його перевели в один із прикарпатських ТЦК.

“Тут більш специфічна робота. Маєш справу із людьми. Стараєшся переконати, що ми маємо перемогти у війні, бо іншої дороги у нас нема. Це єдиний варіант, що у нас залишився. У 2015, на початку 2022 йшли справжні чоловіки, яким справді не байдужа Україна. Це остання війна, якщо вони прийдуть сюди, то ми загинемо, тому що я бачив, що там із людьми роблять”, – каже військовослужбовець.