Ми повинні консолідуватись, щоб подібні випадки не повторювалися, – голова ОДА про аварію газопроводу поблизу Франківська

Автор: Турій Роман

09 Jun, 2021 08:55

Ми повинні консолідуватись, щоб подібні випадки не повторювалися, – голова ОДА про аварію газопроводу поблизу Франківська

Як інформувала “Галка” раніше, близько 12 години восьмого червня у Клузові неподалік Івано-Франківська сталася аварія на газопроводі.

Читайте також: Фільм не під попкорн: у Франківську презентували стрічку про загиблих «кіборгів» (ФОТО)

Відбулась розгерметизація на магістральному газопроводі (діаметром 500 мм) «Угерсько-Івано-
Франківськ-Чернівці».

Голова Івано-Франківської ОДА Андрій Бойчук зазначив, що ситуація з газопроводом у Клузові знаходиться під контролем.

Під керівництвом першого заступника голови облдержадміністрації Андрія Ярмольського відбулася регіональна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій. На ній розглянули питання щодо розгерметизації магістрального газопроводу без загоряння. Поблизу місця аварії знаходиться дачний масив, найближчий будинок розташований на відстані 100 метрів.
“Для нас важливо якнайшвидше ліквідувати наслідки інциденту. Люди не мають відчувати дискомфорт через ситуацію. Буде проведено всебічне розслідування причин інциденту. Свою оцінку цій події мають дати й правоохоронні органи. Для покращення взаємодії всіх відповідних служб, які залучаються у випадку надзвичайних ситуацій, та організацій і установ, що експлуатують об’єкти підвищеної небезпеки й потенційно небезпечні об’єкти, прийнято рішення про проведення додаткових заходів з їх координації. До них також будуть залучені органи місцевого самоврядування. Це робитиметься для того, щоб взаємодія всіх структур при НС була максимально ефективною. Облдержадміністрація бере на контроль надзвичайну ситуацію в селі Клузів. Зараз ми повинні консолідувати зусилля, щоб подібні випадки не повторювалися”, – зазначив Бойчук.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 1
  • like
1
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry