Ми сильні, бо сильними нас роблять наші вороги, – голова фракції ЄС у Івано-Франківській районній раді

20 Aug, 2021 21:06

Поділитись публікацією
Ми сильні, бо сильними нас роблять наші вороги, – голова фракції ЄС у Івано-Франківській районній раді

Депутати Івано-Франківської районної ради розгорнули багатометровий прапор України на Замковій горі древнього Галича. У такий спосіб учасники урочистої сесії відзначили прийдешню 30 річницю Незалежності.

Читайте також: Хто з прикарпатських нардепів добровільно подав декларацію за 2021-2022 роки (ІНФОГРАФІКА)

“Тридцяту річницю ми зустрічаємо з оптимізмом, згадкою про минулі та вірою в наші нові перемоги”, – заявив під час виступу на сесії голова фракції “Європейська солідарність” Вадим Войтик (засновник і видавець “Галки”, – ред.).

“Ми сильні, бо сильними нас роблять наші вороги. І мова не лише про нашого історичного ворога – кривавого сусіда. Мова про наших внутрішніх ворогів: зраду, зневіру, розбрат.

І є ще один ворог – некомпетентність. Як казав Наполеон, найбільша з усіх аморальностей – це братися за справу, яку не вмієш робити.

Доказом некомпетентності зеленої влади в Києві є статус нашої районної ради. Доказом некомпетентності псевдопатріотичної влади в Івано-Франківську є мертвий скелет моста через Бистрицю, який носить ім’я древнього міста, де ми зараз знаходимося”, – вважає Войтик.

Голова районної ради Василь Попович нагородив почесними грамотами видатних мешканців регіону. У роботі сесії взяла участь народна депутатка від Івано-Франківська Оксана Савчук.