Ми всі на лінії фронту, — Клімкін про відносно мирну Франківщину (ФОТО)

Автор: Застава Максим

07 Dec, 2023 13:05

Поділитись публікацією
Ми всі на лінії фронту, — Клімкін про відносно мирну Франківщину (ФОТО)

Ексміністр закордонних справ Павло Клімкін в Івано-Франківську поміркував про найближче майбутнє України й віддалені від фронту регіони.

Про це йшлося сьомого грудня під час зустрічі із дипломатом в межах правозахисної програми “RIGHTS NOW!” — частини фестивалю документального кіно “Docudays UA”, пише “Галка“.

“Ця логіка, що хтось далі від росії, хтось ближче… Так, від Харкова до росії кількадесят кілометрів — це інше сприйняття. І ми, по новому, перезавантажуємо Харків: економічну і суспільну модель. Але ми памʼятаємо, що до війни було багато тих, хто дивився на росію, путіна й казав, що «то може бути». Але мислення змінилося. Тому я вважаю, що це не про географію. Це — новий сенс єдності й ми не повернемося до тієї України, яка була до війни”, — ділиться Клімкін.

Як писала “Галка“, серія заходів «Docudays UA» в Івано-Франківську стартувала 29 листопада з показу стрічки “Нескорений Херсон”.

Зазначимо, що цьогорічний фестиваль проводить Івано-Франківська обласна організація «Молода Просвіта». Її керівниця Євгенія Бардяк наголошує, що війна не обмежується полем бою, де працює військова техніка. Вона триває й на дипломатичному, економічному та інших рівнях.

«Ми не знаємо, коли очікувати перемоги, але наближати її у наших силах також. Через правозахисні заходи з експертами ми створюємо майданчики для дискусій і пошуку рішень тим проблемам, які зараз торкають суспільство», — каже Бардяк. 

 

 

 

Читайте також: Історія про те, як один бус об’єднав чотири організації: про волонтерство та співпрацю