“Ми з Франківська, ми все можемо” – комунальники поїдуть знов на Донеччину

Автор: Іра Блаженко

10 Тра, 2024 19:15

Поділитись публікацією
“Ми з Франківська, ми все можемо” – комунальники поїдуть знов на Донеччину

Нещодавно франківські комунальники повернулися з Донеччини додому і вже готуються до наступної ротації.

Про це пише “Галка” з посиланням на міського голову Руслана Марцінківа.

36 працівників міських комунальних підприємств долучилися до будівництва фортифікаційний та оборонних споруд недалеко від лінії фронту. Вже вдруге бригаду франківських комунальників очолив заступник директора Департаменту інфраструктури та житлової і комунальної політики Геннадій Пономаренко. Розповідає, що перший тиждень було найважче. Далі втягнулися в роботу і виконали її найкраще.

“Роботи було дуже багато. Насправді колектив підібрався такий, що розприділили між собою роботу. Чемно і дружньо все зробили. Було важко, коли треба було зорієнтуватися, який вид робіт, який об’єм. Але порозбирали завдання і потім робота йшла як конвеєром. Проблем якихось не виникало, ми знали прекрасно, що ми робимо і для чого ми це робимо. В принципі виконали достойно, зараз маємо ще їхати”, – розповідає заступник директора Департаменту інфраструктури та житлової і комунальної політики Геннадій Пономаренко.

Водій тролейбуса КП “Електроавтотранс” Ігор Ніселовський також долучився до будівництва захисних споруд у Донецькій області. Розповідає, в ході роботи буквально крок за кроком вчився тонкощів будівництва таких об’єктів. Відтак, вже на початку наступного тижня пан Ігор повертається назад на схід допомагати хлопцям.

“Я пройшов АТО свого часу. Які емоції? Вибухи було чутно. Все хотілося зробити краще для того, щоби зміцнити оборону. Хотілося допомогти хлопцям, які потім підуть в ці споруди. Складно було, що не знав роботи. Я водій, не штукатур і не маляр. Тому цьому всьому треба було вчитися по-новому. Але ми з Франківська, ми все можемо. Не знаю, щось потягнуло другий раз. Тим більше роботу знаємо, не хочеться підводити хлопців”, – зауважує водій тролейбуса КП “Електроавтотранс” Ігор Ніселовський.

Ранок починали удосвіта з кави, а далі автобус довозив усіх до роботи. Попри тяжку фізичну працю під час будівництва оборонних споруд, чоловіки проробленою роботою задоволені. Кажуть, все залежить від команди. 

“Перших пару днів було страшно. То привикається. А боятися що тут, а що там треба. Не знаю, ідете, зашпортались, впали. Ніколи не знаємо, що буде. Враження хороші, казати, що було погано – то ні. Супер було. Добре, що команда зібралася така, що один одного розумів. Це найголовніше”, – розповідає працівник КП “Електроавтотранс” Роман Стародубець.

Вже у понеділок чоловіки знову вирушать на схід. 

“Поки Бог дає здоров’я, то можу їхати щось робити. Допомагати хлопцям”, – каже працівник Локомотиворемонтного заводу Іван Семчук.

Раніше франківські комунальники вже виїжджали на Херсонщину для ліквідації наслідків затоплення Каховської ГЕС: розчищали вулиці, розмулювали під’їзди та налагоджували інфраструктуру у місті. Зараз головне завдання для комунальників – спорудження фортифікаційних об’єктів та захисних споруд для наших захисників.