Ми з вами домовлялися, що пріоритетом буде підтримка захисників: Марцінків прокоментував звернення щодо ремонту доріг

Автор: Вадим Войтик

03 Feb, 2024 16:23

Поділитись публікацією
Ми з вами домовлялися, що пріоритетом буде підтримка захисників: Марцінків прокоментував звернення щодо ремонту доріг

Пріоритетним напрямком для бюджетних витрат громади Івано-Франківська на 2024 рік буде допомога військовим. Дороги ремонтуватимуть лише аби забезпечити проїзд.

Про це розповів мер Руслан Марцінків під час традиційного щоденного включення, пишуть Версії.

За його словами ямковий ремонт вже розпочали, почали з пасічнянського мосту

“Будемо старатися по цілому місту робити. Ще погодні умови не дозволяють нам нормальний поточний ремонт «”картами” робити, тому зараз робимо тільки найнеобхідніше, щоб надати проїзд транспорту”, – пообіцяв міський голова.

Також він прокоментував численні звернення щодо загального стану доріг у громаді. 

Розумію, що є багато звернень. Але ми з вами домовлялись, що пріоритетом діяльності на цей рік буде, в першу чергу, підтримка наших захисників. Але критичну інфраструктуру, певні речі треба робити, незалежно від того, скільки триватимуть військові дії“, – резюмував очільник Франківська.

Як писала “Галка” з 2021 року в Івано-Франківську фактично зупинився капітальний ремонт доріг через брак коштів: у влади міста були інші пріоритети. За 2023 рік мерія уклала шість договорів з капітального ремонту вулиць, переважно бічних та міжквартальних. Жоден з них не завершений.

Водночас, як підрахували журналісти “Галки”, це не завадило мерії Івано-Франківська у 2023 році укласти 199 договорів з благоустрою загальною вартістю понад 230 мільйонів гривень.  

Головне зображення створене штучним інтелектом

Читайте також: У Франківську зачинене одне з найбільших укриттів. Влада каже, що його понищили безхатьки