Михайло Ноняк вперше прокоментував скандальні вибори на 87-му окрузі

27 Кві, 2021 18:11

Михайло Ноняк вперше прокоментував скандальні вибори на 87-му окрузі

Український політик, кандидат у народні депутати на довиборах у Верховну Раду у 87 окрузі Михайло Ноняк прокоментував скандальні вибори та підрахунок голосів. 

На своїй сторінці у мережі Фейсбук він зазначив, що вибори вказали на те, що люди ще не готові тверезо оцінювати політичну ситуацію в державі, пише “Галка”.  

Цьогорічний період Великоднього посту був особливим, бо підготував нам велику спокусу. Для когось вона виявилася кількома сотнями гривень, отриманими за голос, які вже встигли потратити, не відчувши при цьому значного покращення ані свого матеріального стану, ані добробуту власної родини. Для інших це була надія отримати посаду, примарні привілеї кар’єрного росту, а чи просто можливість втриматися на своєму робочому місці. Хтось наче б то мав намір зробити добру справу, піклуючись про благі справи для громади, як то дорога до школи; міст, без якого пів села в період, коли піде велика вода, буде відрізано від решти; опалення для церкви.

Ноняк зазначив, що ще довго “гірчитимуть спогади про ті брудні та нікчемні вибори, в яких зійшлися в боротьбі інтереси олігархічного клану та партійної номенклатури нового, зухвалого зразка”.

“Сумно, що ми з вами черговий раз через власну недалекоглядність та необачність свідомо чи не зовсім, маючи реальну можливість змінити усе на власну користь і нарешті хоч би спробувати стати господарями свого краю, своєї землі, зіграли їм на руку. І у фіналі дійшли, було б смішно, якби не так сумно, але як завжди, до патової ситуації, коли обидва з двох можливих варіантів – зло.
Земляки, ви справді задоволені тим, як вирішує державні проблеми провладна партія?
Ви ще не ситі по горло їх безпорадністю перед путінською агресією, пандемією, невпинним падінням економіки, до того ж, не тільки за рахунок об’єктивних обставин, утисками на малий та середній бізнес на фоні нечуваних поблажок олігархам?
То чому знову віддали їм свій голос? Невже сподіваєтеся, що людина, яка навіть дуже вам симпатична, йдучи за мандатом за підтримки партії, зможе бути вільною у своїх діях, захищаючи ваші інтереси?
Де ваша розсудливість?”, – звернувся до краян активіст.

Ноняк жалкує, що прикарпатці вперто не бажають бути “вільними людьми, а натомість волієте бути електоратом, який слухняно потрапляє у майстерно розставлені досвідченими політтехнологами пастки”.

“Найсумніше те, що два тисячоліття минули, а пекельні тридцять срібняків все ще роблять свою справу. Спритники навіть особливо не крилися, роблячи свою брудну роботу.

Ми з моєю командою робили усе, що могли, щоб відкрити вам очі: ми ініціювали кримінальні провадження за фактами спроб організувати масові фальсифікації виборчого поцесу;ми закликали з усіх доступних нам майданчиків кожного з вас прийти на виборчі дільниці і проголосувати головою та серцем; зрештою, захищали людей, які працювали від нашої команди на виборчих дільницях, допомагаючи їм пережити ці нелегкі і, за їхніми словами, чи не найважчі у їхньому житті, часи.

Але це був саме той випадок, коли зробити хоч щось для вас, але без вас ніхто не в змозі”, – зазначив політик.

Політик зазначив, що вийшов з цих виборів набагато сильнішим, ніж був досі, бо побачив, що має тут чимало однодумців, людей, які таки відважилися, попри підкуп, залякування, сказати у повен голос, що “вони більше не згодні бути статистами в масштабних іграх тих, хто десятиліттями експлуатує наш край, заганяючи нас у злидні, а наших дітей у борги на такій Богом благословенній землі”.

Тому Ноняк заявив, що акумулює сили і гуртуватиме ряди однодумців.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram та Instagram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...