У Коломиї зросли тарифи на проїзд у громадському транспорті

Автор: Дубінець Вікторія

02 Бер, 2017 09:34

У Коломиї зросли тарифи на проїзд у громадському транспорті

28 лютого на засіданні виконавчого комітету Коломийської міськради розглянули питання “Про встановлення тарифів на перевезення пасажирів у міському сполученні”.

Останні три місяці це питання було на слуху в Коломиї. Перевізники пропонували владі підвищити тарифи на проїзд з 3 із половиною гривень до 5 гривень. У першу чергу – через підвищення цін на паливо. Такі розрахунки міськраді подавало “АТП”. Але після громадських слухань коломияни та перевізники зійшлися на тарифі у розмірі 4 гривень.

Це рішення підтримала більшість виконкому: з 19-ти членів виконкому 12 проголосували “за”, повідомляє “Дзеркало Коломиї”.

Так, із 10 березня тариф за разовий проїзд одного пасажира у міському сполученні на автобусних  маршрутах загального користування становитиме:

4 гривні – з  6:00  до 22:00 години.

6 гривень – з 22:00  до 24:00 години.

Для дітей шкільного віку встановили проїзд у розмірі 2 гривні з 1 вересня по 1 червня включно, для дітей дошкільного віку – безкоштовно.

Право на пільговий проїзд мають учасники бойових дій, ветерани війни, ветерани силових структур, чорнобильці, діти з багатодітних сімей, інваліди I та II груп, діти-інваліди до 18 років тощо.

А пенсіонерам, інвалідам ІІІ групи та багатодітним сім’ям видаватимуть компенсаційні талони.

На це міська влада на 2017 рік виділяє перевізникам 1 мільйон гривень.

За попередніми підрахунками, один пільговик зможе отримати 30 талонів на рік.

Із 13 лютого талони розпочали видавати на руки у територіальному центрі управління праці, що знаходиться на вулиці Драгоманова, 3.

Також кожен перевізник зобов’язався виділити для пільгових категорій два рейси у період між 10 та 14 годинами. У таких автобусах на лобовому склі буде розміщена інформація про перевезення пільговиків. На ці рейси пільговикам талон не потрібний.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...