На антикорупційний сервіс «Пульс» з початку року звернулося 17 прикарпатців

Автор: Комарщук Олександра

28 Тра, 2016 21:22

На антикорупційний сервіс «Пульс» з початку року звернулося 17 прикарпатців

На телефонну лінію антикорупційного сервісу «Пульс» щодо роботи територіальних органів ГУ ДФС у Івано-Франківській області з початку року надійшло 17 звернень від жителів краю. Про це повідомили в Головному управлінні ДФС в Івано-Франківській області.

Аналіз проблем, з якими платники зверталися на антикорупційний сервіс, свідчить, що найбільше питань виникало щодо отримання адміністративних послуг, обліку платників податків та режиму і порядку роботи податкових органів та з приводу системи електронного адміністрування ПДВ.

Фахівцями органів ДФС проведено невідкладний та якісний розгляд звернень, які надійшли через сервіс «Пульс» та за результатами їх розгляду проінформовано заявників про вжиті заходи.

Варто зазначити, що телефонна лінія «Пульс» – це один з інструментів боротьби з корупцією. На його телефонний номер (044) 284-00- 07 може звернутися будь-який громадянин з питаннями неправомірних дій або бездіяльності працівників органів ДФС, можливі корупційні дії з їхнього боку та вирішення інших суперечливих питань. Лінія працює цілодобово.

Прес-служба Головного управління ДФС в Івано-Франківській області

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...