На Архієпархіальнмоу соборі родина емігрантів із Канади врочисто внесли Святе Євангеліє (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

08 Dec, 2019 10:05

На Архієпархіальнмоу соборі родина емігрантів із Канади врочисто внесли Святе Євангеліє (ФОТО)
Родина з 2013 року знову проживає в Україні та жодного разу про це не пошкодували.

Як ми повідомляли раніше,  7 грудня, в  Івано-Франківській Духовній семінарії розпочався Архієпархіальний собор на тему: «Еміграція, поселення і глобальна єдність УГКЦ». В роботі Собору беруть участь 127 осіб з усього Прикарпаття.
Після реєстрації, спільної молитви та прочитання декрету Митрополита Володимира про відкриття Собору, родина емігрантів з Канади Попадин Віталія та Наталі, разом із дітьми, врочисто внесли до каплиці Святе Письмо, що є символом живої присутності Господа нашого Ісуса Христа серед учасників зібрання.
Віталій та Наталя Попадин одружилися в Україні, однак з 2007 року їхнє життя тісно пов’язане із заокеанською Канадою. Спершу на заробітки виїхав Віталій, а через два роки, отримавши відповідні документи, до нього приїхали дружина разом із донькою Тетяною. Там у Канаді народився молодший Тарас.
Після завершення терміну візи, сім’я повернулася до України і, за словами п. Наталі, не шкодують про це, бо ж «В світі є добре, але дома – найкраще».
Згідно розпорядку Собору зараз тривають доповіді. Серед цьогорічних доповідачів та співдоповідачів є п. Тетяна Середюк, о. Іван Стефурак, о. Іван Гудзь, о. Олег Каськів, о. Йосафат Бойко, ВС та о. Йосафат Хаймик, ЧСВВ.
Після обіду запланована праця в групах, під час якої кожен делегат зможе висловити свої думки та долучитися до створення Соборових резолюцій.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry