На автобазарі продають нарізну зброю із оптичним прицілом

Автор: Турій Роман

24 Кві, 2014 08:30

Поділитись публікацією
На автобазарі продають нарізну зброю із оптичним прицілом

Івано-Франківський міський суд виніс вирок у кримінальній справі мешканця Богородчанського району, який восени минулого року незаконно придбав та зберігав вогнепальну нарізну зброю.

Відомо, що молодичий чоловік 1985  року народження минулого року на автобазарі в Павлівці придбав мисливський нарізний карабін «Сімонова».

Чоловік приїхав до Івано-Франківська і заховав зброю поблизу покинутої військової частини. Через деякий час повернувся, щоби перевезти «покупку» додому. Проте в Івано-Франківську на вулиці Мазепи його зупинили співробітники ДАІ. Під час огляду машини і була виявлена зброя.

«Згідно з висновками експертів, вилучений заборонений предмет є військовою нарізною вогнепальною зброєю – 7,62-мм самозарядним карабіном Симонова СКС, під 7,62-мм патрон зразка 1943 року ( 7,62х39 мм ). Крім того на зброї додатково змонтований оптичний приціл, та нарізано різьбу аналогічно для приладу беззвучної та безполум’яної стрільби», – відзначають у прес-службі Івано-франківського міського суду.

З огляду на те, що у затриманого чоловіка на утриманні перебуває троє маленьких дітей, а також, враховуючи той факт, що він щиро розкаявся, суд засудив його на 1,5 роки ув’язнення.