На автодорозі Татарів – Камʼянець-Подільській ремонтують два мости (ФОТО)

Автор: Зелінська Тетяна

29 Бер, 2023 19:17

Поділитись публікацією
На автодорозі Татарів – Камʼянець-Подільській ремонтують два мости (ФОТО)

У Службі автомобільних доріг Івано-Франківської області розповіли про ремонт двох мостів на автодорозі Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

Ремонтуємо міст через річку Вербовець у селі Верхній Вербіж Коломийського району. Через нього пролягає дорога державного значення Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський.

Роботи проводимо на лівій частині мосту. Тут змонтовано перехідні плити, проведено підготовчі роботи для влаштування гідроізоляції проїзної частини та бетонування тротуару. Після асфальтування і встановлення перильного та бар’єрного огородження приступимо й до ремонту правої частини мосту, інформує “Галка”.

На цій же дорозі ремонтуємо міст через Дністер, що з’єднує Івано-Франківську і Тернопільську області. В процесі тривалої експлуатації на проїзній частині утворилися глибокі вибоїни. Працівники підрядної організації вже зняли старе покриття та провели підготовчі роботи для влаштування нового шару асфальтобетону. Передбачено ремонт деформаційного шва на підході до мосту.

Начальник Служби автомобільних доріг Василь Буджак:

«Івано-Франківщина є одним із регіонів-лідерів за кількістю мостів на дорогах державного значення. Міст через Дністер в Устечку є стратегічно важливим об’єктом. Тому для безпечного руху транспорту і пішоходів підтримуємо його належний технічний стан».

Варто додати, що міст в Устечку є воротами в Івано-Франківську область та й загалом неабиякою окрасою регіону. В попередні роки проведено поточний середній ремонт дороги Р-24 Татарів – Кам’янець-Подільський у Надвірнянському, Верховинському і Косівському районах та від Коломиї до межі з Тернопільщиною.

Роботи на об’єктах здійснюємо без зупинки руху транспорту, тож просимо водіїв зважати на попереджувальні дорожні знаки. Весь процес – під технічним наглядом фахівців Служби автомобільних доріг в Івано-Франківській області.