На базі, де виявили плантацію коноплі, у клітці тримали трьох ведмедів (ВІДЕО)

Автор: Зелінська Таня

02 Жов, 2019 08:48

На базі, де виявили плантацію коноплі, у клітці тримали трьох ведмедів (ВІДЕО)

Зоозахисники виявили трьох ведмедів, яких тримають у жахливих умовах.

Як писала «Галка» раніше, у селі на Косівщині виявили стотисячну плантацію коноплі.

У понеділок надвечір зоозахисникам стало відомо, що на території баз, де вирощували коноплю, утримуються троє ведмедів у неприйнятних умовах, інформує “Галка” з посиланням на “Eco-Halych: Wildlife Rehab. Реабілітація дикої природи“.

«Конопля та ведмеді. Здавалося б, що спільного? Нещодавно по всій країні пронеслася новина про викриття нелегального бізнесу з вирощування коноплі недалеко від Косова. Вчора надвечір стало відомо, що на території бази утримується троє ведмедів у неприйнятних умовах – як з етичної точки зору, так і з точки зору закону», – йдеться у дописі.

Волонтерам вдалося потрапити на місце, де вони побачили умови утримання 7-річних ведмедів-близнюків – Василя, Василини та Тайсона.

«Тут сильний сморід. Клітка мала, ще й вся у болоті та гної. Тварини конфліктують між собою», – йдеться у відео.

З собою вони привезли корм, який надав Галицький національний природний парк, та погодували тварин.

HEMP & BEARS

/English below/КОНОПЛЯ ТА ВЕДМЕДІЗдавалося б, що спільного? Нещодавно по всій країні пронеслася новина про викриття нелегального бізнесу з вирощування коноплі недалеко від Коломиї. Вчора надвечір стало відомо, що на території бази утримується троє ведмедів у неприйнятних умовах – як з етичної точки зору, так і з законної. Потрібно було негайно виїжджати. Нам вдалося потрапити на місце і стати свідками утримання 7-річних ведмедів-близнюків – Василя, Василини та Тайсона. Дякуємо Галицький національний природний парк за надані корми. HEMP & BEARSWhat is common? Recently, news of the illegal hemp growing business near Ivano-Frankivsk spread across the country. Yesterday in the evening we got information that three bears are held in the territory of the same base in unacceptable conditions – both ethically and legally. It was necessary to go there immediately. We managed to get into the place and witness the retention of 7-year-old siblings – Vasyl, Vasylina and Tyson. Thanks to the Halych National Park for urgent food provided.

Опубліковано Eco-Halych: Wildlife Rehab Реабілітація дикої природи Вівторок, 1 жовтня 2019 р.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

  • like 2
  • like
2
Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry