На базі парламентського екокомітету напрацюють стратегію протипаводкових заходів, – Прощук

Автор: Турій Роман

02 Лип, 2020 18:13

На базі парламентського екокомітету напрацюють стратегію протипаводкових заходів, – Прощук

Народний депутат Едуард Прощук на брифінгу у Верховній Раді другого липня заявив, що на базі Екологічного комітету напрацюють стратегію протипаводкових заходів.

Читайте також: На Прикарпатті після повені відновлюють дев'ять об'єктів водного господарства, - нардеп Прощук

Стратегія необхідна для попередження паводків та пом’якшення їх наслідків. Перше засідання робочої групи відбудеться 8 липня в парламенті.

«На базі екологічного комітету створена робоча група, яка напрацює стратегію протипаводкових заходів та потужну законодавчу базу, яка забезпечить виконання цієї стратегії. Фінальне завдання стратегії – оновити чи побудувати в країні інфраструктуру, яка б попереджувала й стримувала паводки та пом’якшувала їх наслідки.
Мова йде про спеціальні дамби, берегоукріплення, очисні споруди тощо. На законодавчому рівні – заборона забудови заплав й жорсткий контроль виконання цієї заборони», – повідомив на брифінгу Едуард Прощук.

Над стратегією спільно працюватимуть представники Кабінету міністрів, Міністерства довкілля, народні депутати, фахівці ДСНС, Держводагентства, лісагентства тощо. Перше засідання робочої групи вже 8 липня. На ньому окреслять мету й завдання та першочергові кроки роботи групи, інформує “Галка” з посиланням на сайт Прощука.

Наприкінці виступу Едуард Прощук нагадав цифри підтоплених на Прикарпатті об’єктів: більше 13 000 житлових будинків, 18 000 садибних ділянок, більше 6 000 підвалів, 17 фельдшерських пунктів. Зруйновано: сотню мостів, більше 200 км доріг, майже 80 км берегоукріплень. Й зауважив, що не можна допускати, щоб люди й країна зазнала таких збитків ще раз.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...