В “Надії” збиратимуть кошти на апарати штучної вентиляції легенів для дітей

Автор: Єва Жасминова

24 Лис, 2014 12:26

Поділитись публікацією
В “Надії” збиратимуть кошти на апарати штучної вентиляції легенів для дітей

27 листопада в готелі “Надія” відбудеться “Благодійний вечір для благородних людей” для допомоги Івано-Франківському обласному Хоспісу.

Читайте також: 81 костюм та 10 танцювальних номерів: франківський драмтеатр покаже культову «У джазі тільки дівчата» (ФОТО)

Організаторами вечора виступили фірма “Надія” та обласний Хоспіс. На вечір запрошуються представники влади, бізнесу та громадськості.

На учасників заходу чекають благодійна лотерея та аукціон картин художників Прикарпаття. Серед гостей також очікується співак Віктор Павлік, який виступить перед благодійниками міста.

“Перш за все, нам потрібні кошти на господарську діяльність, оскільки з держбюджету на це нашому Хоспісу не виділяється жодної копійки вже кілька років”- каже співорганізатор вечора, головний лікар медичного закладу Ірина Слугоцька.

За словами працівників лікарні, у Хоспісі є критичні питання, які потрібно вирішувати негайно, і без фінансової підтримки громади це буде складно.

“У нас є три проблеми, які потрібно вирішити: це ремонт водовідвідної системи, встановлення вентиляційної системи в палатах, та косметичний ремонт” – розповіла Слугоцька.

Директор департаменту охорони здоров`я в області Роман Мельник зауважив, що для проведення таких робіт потрібно близько 300 тисяч гривень.

“Також, зібравши кошти на дорослий Хоспіс, ми маємо намір допомогти й дитячому Хоспісу в Надвірній. Там дуже потрібні апарати штучної вентиляції легень. Лише один такий апарат коштуватиме 400-500 тисяч гривень” – підсумував Мельник.

Організатори запевнили, що рух коштів буде цілком прозорий і його можна відстежити на сайті обласного Хоспісу.