На благодійній ярмарці в Прикарпатському університеті зібрали 47 тисяч на пікап для франківського полку НГУ (ФОТО)

Автор: Соня Грейда

16 Кві, 2024 09:12

Поділитись публікацією
На благодійній ярмарці в Прикарпатському університеті зібрали 47 тисяч на пікап для франківського полку НГУ (ФОТО)

15 квітня у Прикарпатському національному університеті відбувся благодійний ярмарок. На ньому вдалося зібрати 47 тисяч гривень на пікап для 50 полку Національної гвардії України.

Про це пише Галка з посиланням на Прикарпатський національний університет імені Василя Стефаника.

Ярмарок провели, щоб зібрати 300 тисяч гривень на пікап для 50 полку імені полковника Семена Височана Національної гвардії України. Організатори – студенти факультету психології разом із БФ «Сила добра ІФ».

«Ми збираємо 300 тисяч гривень на купівлю автомобіля для військових. Ця автівка буде працювати на нулі. Зараз це дуже необхідно для тих, хто кожного дня ризикує своїм життям. Радий, що нам вдалося організувати такий благодійний проєкт зі студентами та викладачами. Це наша спільна ініціатива з факультетом психології. Плануємо збирати кошти на пікап до Великодня. Будемо також залучати до збору і кав’ярні», – зазначив керівник БФ «Сила добра ІФ», військовослужбовець Руслан Павлов.

На ярмарці були не лише смаколики, а й арттерапевтичні студії за донат й книгарня.

«У нас тут сьогодні відбувається майстер-клас, арттерапія, гра в шашки. Можна придбати книжки і навіть певні поради психологів», – розповіла декан факультету психології Прикарпатського національного університету Лариса Заграй.

Також можна долучитися до збору, донатом на монобанку.