На благодійному аукціоні у Франківську зібрали понад 3,5 млн грн для ЗСУ (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

18 Mar, 2023 13:15

Поділитись публікацією
На благодійному аукціоні у Франківську зібрали понад 3,5 млн грн для ЗСУ (ФОТО)

17 березня в Івано-Франківську відбувся другий благодійний аукціон на підтримку прикарпатських воїнів, до якого активно готувалися впродовж останніх кількох тижнів.

Про це повідомили на сторінці голови Івано-Франківської ОВА Світлани Онищук, інформує “Галка”.

На аукціоні за експоновані лоти було вторговано 3 543 000 гривень. Проте остаточну суму зі збору коштів оголосять пізніше, адже на рахунки надходили пожертви від тих людей, котрі хотіли долучитися, однак через певні обставини не змогли взяти участь у заході.

“Загалом було представлено 51 унікальний лот. Кожен зі своєю неповторною історією, «душею». Нас підтримали і народні депутати, і відомі особистості, а також всі небайдужі”, – йдеться у дописі.

Важливим було те, що на аукціоні були родини загиблих Героїв, які також долучилися, віддавши цінні речі. Мама загиблого на Майдані Романа Гурика віддала його срібний значок “Революція Гідності”. Його придбали за 45 000 гривень та повернули родині.

Також був представлений декоративний альбом – ручна робота виконана Дмитром Дуткою – випускником Вищого художнього професійного училища №3. 23-річний Дмитро загинув 9 січня 2023 року поблизу села Григорівка Донецької області. Цей лот продано за 20 000 гривень. Меценат, який придбав альбом, також передав його родині загиблого Героя.

Найдорожчий лот було реалізовано за 880 000 гривень. Це картина “Таїнство” українського живописця Михайла Кузіва. Його надали представники Бізнес Асоціації Івано-Франківська.

Також було представлено і дизайнерські речі. Зокрема, вишиту сорочку та хустку відомої дизайнерки Любові Чернікової було придбано за 15 000 гривень.