На броніках «розбирається» навіть цьоця з Канади, як результат, 90% жилетів прострілюються наскрізь – боєць
15 Жов, 2014 10:07
Командир батальйону, який зі своїми бійцями пройшов бойове злагодження на полігоні, в першу чергу має дізнатися про те, чи є у його бійців бронежилети та каски. Зазвичай, вони у них є, каже заступник командира батальйону ОУН Борис Гуменюк.
Читайте також: Чорне море для Росії в одну мить може перетвориться у "Чорне озеро", - депутат
«Де він то взяв – х*єн його знає. Цьоця з Канади прислала, волонтери підігнали, друзі купили чи сам нишпорив по інтернету і надибав. Виявляється, нині всі розумні. І в Тернополі, і в Луцьку, і в Харкові. І, хоча переважна більшість ніколи не була на полі бою, але всі тямлять, який в хлопа має бути бронежилет. Тут вступає в дію друге правило командира бойового підрозділу: негайно відстріляти всю цю хе*ню. У 90% випадків результат такий, як на цих фото», – каже Борис Гуменюк.
Гуменюк дивується, чому волонтери купують не протестовані бронежилети і тим самим наражають бійців на небезпеку.
«Якби мова йшла про чоботи чи консерви, можна було би й змовчати, не звернути увагу. Але мова йде про бронежилети, інакше кажучи, про життя бійців. Будь ласка, давайте кожен буде робити те, в чому він має тяму. Дуже вас прошу», – говорить Гуменюк.
Нагадаємо, на Прикарпатті теж був скандал із «неякісними бронежилетами». Депутата обласної ради Юрія Романюка звинувачували у тому, що він постачає на фронт неякісні бронежилети. Він інформацію спростував і назвав її замовною в контексті виборів, адже він є кандидатом в народні депутати.