На будівництві нового російського космодрому робочі через борги по зарплаті оголосили голодування

Автор: Вадим Войтик

04 Apr, 2015 11:22

На будівництві нового російського космодрому робочі через борги по зарплаті оголосили голодування

Робочі компанії «Будіндустрія-С», зайняті на будівництві стартового столу російського космодрому Східний, оголосили голодування з вимогою погасити борги із зарплати.

Про це інформує російська газета «Коммерсант» з посиланням на заяву одного з учасників акції протесту. Голодування було оголошене в суботу, 4 квітня, о 8:00 за Благовіщенському часом (2:00 мск).

«26 осіб голодують і біля 100 страйкують. Ми розуміємо, що це недобре, але нам вже все!» – розповів виданню в телефонній розмові один із голодуючих.

Раніше, 24 березня, група будівельників припинила роботу, вимагаючи погашення заборгованості. Як показала проведена прокуратурою перевірка, на 25 березня 214 з понад 300 працівників «Будіндустрії» недоотримали в цілому понад 14 мільйонів рублів.

Космодром Східний зводиться в Амурській області недалеко від селища Вуглегірськ з 2012 року. Однак роботи ведуться з великим відставанням, а будівельники не раз повідомляли про перенесення планової здачі об’єктів. Через відставання від графіка до переліку робіт планують навіть залучити студентські загони.

Перший пуск з нового майданчика заплановано на 2015 рік, а в 2018-му з космодрому повинні початися пілотовані польоти.

Зведення космодрома э особистим амбітним проектом Володимира Путіна.

“Це найбільший проект. По суті, це не просто майданчик для пусків, це цілий наукоград. Упевнений, що це буде помітним, серйозним кроком у розвитку космонавтики загалом і в розвитку високих технологій в Росії, зокрема”, – заявляв Путін ще в січні.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry