На Бурштинській ТЕС виник конфлікт

Автор: Людмила Баран

07 Jul, 2014 15:48

Поділитись публікацією
На Бурштинській ТЕС виник конфлікт

Працівники та голова профкому підприємства розпочали протистояння через нову систему оцінювання оплати праці та урізання низки пільг, надбавок, соціальних виплат.

Сьогодні, 7 липня, близько 9.00 біля кабінету голови профкому Бурштинської ТЕС ПАТ “ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО” Столяра І.В. зібралась значна кількість працівників. Вони прийшли, щоб висловити свою незгоду із підписаними змінами та доповненнями до Колективного договору Товариства. Про це Ліхтарям повідомив депутат Галицької районної ради, провідний інженер станції Олег Кобель.

“Всупереч волі працівників Бурштинської ТЕС заступником голови Ради голів профкомів відокремлених підрозділів ПАТ “ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО”, головою профкому ДТЕК Бурштинської ТЕС Ігорем Столяром було підписано протокол засідання робочої групи з розробки доповнень, що вносяться до Колективного договору ПАТ “ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО”, – інформував Олег Кобель.

За його словами, підписаний головою профкому протокол передбачає перехід з 1 липня 2014р. на прогресивну систему оцінювання оплати праці та урізання низки пільг, надбавок, соціальних виплат, та положень, що погіршує становище працівників.

Незгідні з такою ситуацією працівники станції вимагають від голови профкому негайного відкликання свого підпису під згаданим протоколом сьогодні до 16.00 год. та термінового скликання профспілкової конференції для розгляду вищезгаданих змін.

Також, у зв’язку з цим  заплановано зустріч керівництва станції, просфспілкового активу та представників ініціативної групи з метою розгляду даного питання.