На Бурштинській ТЕС сталася аварія: є травмовані

Автор: Турій Роман

28 Лис, 2021 23:38

Поділитись публікацією
На Бурштинській ТЕС сталася аварія: є травмовані

Близько 22 години неділі, 28 листопада, на виробничій території “ДТЕК Бурштинська ТЕС” сталася аварія, є травмовані люди. 

Про це “Галку” повідомили читачі, інформацію підтвердили у пресслужбі УДСНС в Івано-Франківській області.

За даними обласних рятувальників, сталася розгерметизація екранної труби, без подальшого горіння. За попередніми даними, травмовані двоє осіб. На місці працюють підрозділи ДСНС. Сама станція працює у звичному режимі.

Близькі до ситуації джерела редакції повідомили, що подія сталася на сьомому енергоблоці, там розгерметизувалася труба, діаметром 60 мм, внаслідок чого вийшла пара та гази котла. Даний енергоблок зупинили. За допомогою до медиків звернулися п’ятеро людей.

ОНОВЛЕНО. На сторінці Бурштинської ТЕС підтвердили факт аварії. Там зазначили, що о 21:20 під час роботи 7 енергоблоку Бурштинської ТЕС попередньо через розрив екранної труби на котлі стався викид гарячої пароводяної суміші і газів з топки котла. Двоє працівників Бурштинської ТЕС та двоє працівників Галременерго, які знаходились на цьому блоці, отримали опіки.

Цим робітникам було терміново надано першу допомогу та доставлено до лікарні. Наразі стан людей оцінюється медиками як стабільний. Причини і обставини нещасного випадку встановлюються.
Підприємство надасть потерпілим працівникам всю необхідну допомогу.
Через викид суміші і газу блок №7 відключено від мережі. Відключення блоку не вплинуло на тепло- і енергопостачання регіону.
Зараз станція працює в складі 7-ми енергоблоків загальною потужністю 1172 МВт. Бурштинська ТЕС координує своі дії з «Укренерго». Для компенсації потужності готується до запуску блок №4.
ОНОВЛЕНО. Вночі на Бурштинській ТЕС сталася ще одна аварія – горіли електричні кабелі.
Також стало відомо про вік і стан потерпілих власлідок розгерметизації труби. У 22-річного і 32-річного працівників «Бурштинська ТЕС» термічні опіки, їхній стан стан важкий. Вони госпіталізовані в обласну клінічну лікарню Івано-Франківська. Ще двоє двоє працівників підрядної організації “Галременерго” – 53-річний чоловік з опіками обличчя і правої китиці та 47-річний чоловік з опіками обличчя і обох китиць у стані середньої важкості госпіталізовані в Бурштинську лікарню.
ОНОВЛЕНО. Про стан потерпілих станом на 11:20 год 29 листопада 2021 року. Два співробітники Бурштинської ТЕС знаходяться в опіковому центрі Івано-Франковська. У одного працівника – до 60% опіків шкіри, він знаходиться в реанімації, його стан стабільно-важкий. Працівнику провели операцію з очищення шкіри.

У другого працівника станції – близько 30% опіків шкіри, його вже перевели в палату інтенсивної терапії. Його стан стабільний, лікарі також фіксують покращення стану.
Двоє працівників Галременерго знаходяться в Бурштинській лікарні. Вони отримали незначні опіки: руки та обличчя. Наразі з ними проводять медичні процедури. Адміністрація станції тримає зв’язок з родичами потерпілих, лікарями та забезпечує всією необхідною допомогою та медикаментами.