На центральному ринку Франківська знову запрацювала контрольна вага

07 Лис, 2019 18:15

На центральному ринку Франківська знову запрацювала контрольна вага
Відтепер покупці мають можливість переважити продукти, які придбали на центральному ринку Івано-Франківська. Адже вже другий день тут знову працює пункт контрольної ваги.

Контролер контрольної ваги центрального ринкуНаталя Качкан каже, що працює на центральному ринку вже 31 рік. І знає, наскільки важливо для покупця переконатися у чесності продавця.

Продавці є різні, але людина має право на місці одразу перевірити, чи її не обважили. Бо ніхто з дому повертатися з товаром не буде. Важливо, аби людина не йшла звідси обманутою і ображеною. Бо інакше втратить і ринок, і підприємці. Покупці просто йтимуть деінде”, –  впевнена працівниця ринку.

За словами Качкан, у людей завжди був інтерес до контрольної ваги.

“Зазвичай, це незахищені версти населення,  старенькі. Ті, для яких кожна гривня важлива. Але покупець вже знав, чи його не обважили і міг повернутися до місця продажу з претензіями”, – розповідає контролерка.

У випадку, якщо клієнта обманули, він з виписаною квитанцією, де зазначена справжня вага, повертається на місце покупки. Якщо продавець не хоче визнавати своєї вини, то покупець йде до контролера, який вже викликає представників адміністрації, пише Бліц-Інфо.

«Буває, що й грубіянять клієнтам, які хочуть повернути товар, чи відмовляються повернути переплату. У таких випадках адміністрація накладає «санкції» на підприємця – зазвичай, видає штрафні талони. Якщо скарги постійні і обманюють серйозно, то можуть й позбавити місця торгівлі»,– розповідає Наталя Качкан.

Та загалом, як каже Качкан, більшість продавців готові визнати свою «помилку». Та й покупці бувають різні – хтось й за 25 копійок буде просити квитанцію, а хтось й не зверне на це уваги. Пані Марія прийшла до ваги, аби переважити груші – здалося, що їх таки замало на неповний кілограм. Контролер переважує, питає скільки жінка заплатила за товар. Як виявилося, таки переплатила – але лише на 50 копійок. Відтак, покупець від квитанції відмовляється, адже різниця незначна.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry