На Чернігівщині підприємцям з Франківщини й ще десятка областей показали, як попри війну відновлюється бізнес (ВІДЕО)

Автор: Застава Максим

27 Nov, 2023 15:01

Поділитись публікацією
На Чернігівщині підприємцям з Франківщини й ще десятка областей показали, як попри війну відновлюється бізнес (ВІДЕО)

На Чернігівщину з’їхалися представники малого та середнього бізнесу з прифронтових і тилових областей в напрямі деревообробної галузі. Говорили про відновлення зруйнованого бізнесу й шукали партнерів.

Тур став частиною проєкту “Зміцнення громадської довіри в Україні” у межах програми “Відновлення економіки країни”, пише “Галка” з посиланням на ПІК.

Лише на Чернігівщині, кажуть організатори, щонайменше 500 підприємств зазнали руйнувань. Зараз вони стоять на етапі відновлення виробничих потужностей та шукають рішення для того, щоб втриматися на плаву.

За словами керівниці програми Лесі Крупяк, такі стаді-тури покликані налагодити комунікацію між підприємцями з різних областей України. А надалі — й стати партнерами.

“У практичній частині, наприклад, підприємці мали можливість відвідати успішні кейси деревообробної галузі на Чернігівщини, побачити таку історію, коли підприємства були знищені. Втім змогли відновити свою діяльність і продовжують активно співпрацювати над 75%.

Такі історії дають стимул підприємцям вірити в завтрашній день і в те, що не все втрачено.  Працювати заради того, щоби розвиватися і підтримувати економіку України”, – каже Крупяк.

Олексій Малованець, підприємець з Луганщини, який займається мінеральними добривами, каже, у межах туру шукає нові напрямки діяльності, проєкти, бізнес-партнерів.

“Ми вже комунікували  з іншими підприємцями й у нас уже є певна домовленість — вона стосується машинобудівництва. Задалося б, де ліси, а де машинобудівництво, але є спільні інтереси.

Я думаю, що ми спробуємо щось зробити й може у нас з’явиться новий напрямок”, – ділиться Малованець.

Детальніше — у сюжеті: