На День незалежності у місті висітиме більше двох тисяч прапорів

Автор: Людмила Баран

19 Сер, 2014 09:24

Поділитись публікацією
На День незалежності у місті висітиме більше двох тисяч прапорів

Святкування 24 серпня відбуватимуться на фоні патріотичних прикрас. Національні прапори заохочуються,а от покладати штучні квіти й вінки до пам’ятників не можна. 

Читайте також: Франківців кличуть на ходу громадськості та віче до дня народження Степана Бандери

“На День незалежності в місті буде більше двох тисяч прапорів на державних установах. Це – крім тих установ та помешкань, які захочуть встановити прапори за власним бажанням”, – повідомив на оперативній нараді міського голови 19 серпня  Ігор Кінаш – начальник відділу внутрішньої політики.

Також, за його словами, цього року у місті існує обмеження на використання штучних квітів та вінків. Тому всіх, хто збирається покладати квіти до пам’ятників та могил, просять використовувати живі квіти, а балансоутримувачі меморіальних споруд мають забезпечити підставки та вази для них.

Загалом, у місті буде насичена програма різних заходів, повний перелік яких розміщений на сайті міськвиконкому.

Зокрема, о 9 ранку 23 серпня на Вічевому майдані відбудеться урочисте підняття Прапора. 24 серпня о 12.30 год від пам’ятника Іванові Франкові до Вічевого майдану відбудеться хода  в національному одязі, в якій візьме участь молодь, громадсько-політичні об’єднання, ветерани визвольних змагань.

“Формат заходів цього року має бути іншим. Не має бути голосних розважальних заходів, слід робити наголосна ідеологічній, патріотичній складовій”, – зауважив Ігор Кінаш.

 

Теги: