На деяких дільницях округу №87 відсутні кабінки для хворих виборців – ОПОРА

Автор: Зелінська Таня

28 Mar, 2021 14:02

На деяких дільницях округу №87 відсутні кабінки для хворих виборців – ОПОРА

На Івано-Франківщині спостерігачі громадської мережі “ОПОРИ” фіксують відсутність окремих скриньок для голосування виборців з ознаками респіраторних захворювань.

Зокрема у Делятині на виборчій дільниці № 260485, у селі Угорники Коломийського району № 260336, у селі Добротів Надвірнянського району № 260502.

На середній дільниці № 260291 у с. Ланчин Надвірнянського райну відсутні маркована кабіна для голосування хворих з ознаками респіраторних захорювань або підвищеною температурою, відсутня також окрема скринька. Бльше того, на цій середінй дільниці 3 стаціонарні скриньки замість 4-х та 1 переносна скринька замість 2-х. Водночас члени комісії та виборці суворо дотримуються маскового режиму, інформує “Галка”.

Відповідно до п. 15 Порядку здійснення протиепідемічних заходів під час організації та проведення виборів, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 9 грудня 2020 р. № 1236 члени виборчої комісії, офіційні спостерігачі, поліцейські, працівники органів, закладів, установ, на території яких розташовані приміщення для голосування та приміщення виборчих комісій, інші особи, які забезпечують виборчий процес та перебувають у приміщенні виборчої комісії, приміщенні для голосування, зобов’язані бути одягненими у захисну маску (респіратор без клапана видиху) та/або захисний щиток, а згідно п. 11 цього ж Порядку – для випадків, коли у виборця, який прийшов на виборчу дільницю, виявлено підвищення температури тіла понад 37,2 °С та/або симптоми респіраторних захворювань, у приміщенні для голосування на кожній з виборчих дільниць необхідно облаштувати відокремлені кабіну та виборчу скриньку для голосування.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry