На “Дні українського кіно” у Верховині режисер та актори привезли “Легенду Карпат” (ФОТО)

Автор: Застава Максим

25 Гру, 2018 13:11

На “Дні українського кіно” у Верховині режисер та актори привезли “Легенду Карпат” (ФОТО)

Як інформувала “Галка”, у Верховині, Косові та Снятині триває фестиваль “Дні українського кіно”.

Так, 24 грудня, у Верховині показали фільм “Легенда Карпат”.

«Цей фільм знімався в Карпатах. Ми отримали тут надзвичайну підтримку та щиру допомогу. Тому, можна сказати, стрічка знята завдяки тим людям, які тут живуть та зберігають ці унікальні традиції», – розповів режисер фільму Сергій Скобун.

Він також зазначив, що фільм «Легенда Карпат» був показаний у 150 кінотеатрах України. Крім того, його демонстрували українській діаспорі в США, Канаді, Великобританії та інших країнах.

Ініціатор «Днів українського кіно» у Верховині, Голова Комітету з питань культури і духовності Микола Княжицький нагородив подяками за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва режисера цієї стрічки Сергія Скобуна, акторів та інших членів знімальної групи.

Нагадаємо, фільм  «Легенда Карпат» розповідає історію легендарного лідера визвольного руху карпатських повстанців XVIII ст., Олекси Довбуша, якому довелося пережити нелегке дитинство, та з невпевненого хлопченя вирости справжнім воїном, чий образ і сьогодні є втіленням мужності і справедливості. Зйомки фільму проходили в високогірних районах Івано-Франківської області. У головних ролях знялись українська співачка Марія Яремчук, рок-музикант Валерій Харчишин, Михайло Грицак та Богдан Ластівка.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry