На Дністрі спіймали рибалку з упійманими червонокнижними рибами

Автор: Дубінець Вікторія

24 Лют, 2018 19:33

Поділитись публікацією
На Дністрі спіймали рибалку з упійманими червонокнижними рибами

22 лютого під час проведення рибоохоронного рейду на Дністрі виявили факт незаконного вилову “червонокнижної” марени звичайної поблизу села Новосілка Тлумацького району.

Про це інформують на сайті Івано-Франківського рибоохоронного патруля.

Рибалка, мешканець Новосілки, був досить вправним – вудкою впіймав 3 екземпляри забороненого для вилову виду риби загальною вагою 8 кілограмів.

Чоловік хоч і користувався дозволеним знаряддям лову – вудкою, проте через свою нерозбірливість порушив правила рибальства: брав у торбу “червонокнижну” рибу, яку слід було відпускати.

Звичайно, в будь-якого рибалки може клюнути заборонена для вилову риба. Але у цьому випадку слід обережно зняти рибу з гачка (докладаючи всіх зусиль аби якнайменше травмувати рибу як самим гачком, так і утримуючи її в руках) та одразу ж відпустити її у водойму з тим, щоб зберегти їй життя. Коли звільнити рибу від гачка важко без нанесення їй важких травм, то слід просто відрізати гачок і відпустити рибу.

На нерозбірливого рибалку склали адмінпротокол за ст. 90 КУпАП. Своїми діями чоловік завдав збитків на суму 990 гривень. А ще суд накладе на порушника штраф від 340 до 510 гривень.

Загалом така “вдала” риболовля обійдеться чоловікові від 1330 до 1500 гривень. Рибу вилучили на місці скоєння правопорушення.