На Донбас знову почнуть їздити поїзди

Автор: Людмила Баран

17 Jul, 2014 12:20

Поділитись публікацією
На Донбас знову почнуть їздити поїзди

РНБО інформує, що “Укрзалізниця” відновлює рух потягів на схід.

Про це заявив пікер Інформаційно-аналітичного центру РНБО Андрій Лисенко “Укрзалізниця” відновила шляхи сполучення, і тільки вчора 800 осіб повернулися назад до Слов’янська”, – сказав Лисенко.

При цьому, враховуючи ту кількість людей, які хочуть виїхати з зайнятих терористами територій, Південно-Західна залізниця продовжила курсування додаткових поїздів № 534 та 564 з Луганська до Києва, пише Ділова Україна.

Раніше в Укрзалізниці відзвітували, що станом на 15 липня відновлено 40 з 52 об’єктів колійного господарства, зруйнованих під час бойових дій на сході України, збитки становлять близько 292 млн. грн.

Нагадаємо, на початку травня залізничники змушені були змінити рух приміських і міжрегіональних поїздів по Донецькій та Південній залізницях. Тоді “Укрзалізниця” скасувала курсування 29 приміських поїздів на Донецькій залізниці і чотирьох – на Південній залізниці. Також були обмежені маршрути дев’яти приміських потягів по Донецькій залізниці і 10 – по Південній залізниці.

17 пар пасажирських потягів змінили маршрут на перегонах Слов’янськ – Шпичкіно і Красний Лиман – Форпостна. До стабілізації ситуації вони курсують через ділянку Красноармійськ – Павлоград – Лозова.