На дорогах державного значення Прикарпаття почали латати ями (ФОТО, ВІДЕО)

Автор: Турій Роман

07 Лют, 2019 17:13

На дорогах державного значення Прикарпаття почали латати ями (ФОТО, ВІДЕО)

З настанням плюсової температури в Івано-Франківській області розпочали аварійний ремонт дорожнього покриття ділянок доріг магістрального та національного значення, які не ремонтували десятиліттями.

Про це інформує Служба автодоріг в області.  Аварійна ямковість на згадуваних дорогах складає 4 360 м2. Суцільні руйнування – на 65 700 м2.
Аварійний ямковий ремонт розпочатий 5 лютого на автомобільній дорозі національного значення Н-09 Мукачеве – Львів холодним асфальтобетоном

.
Суцільні руйнування будуть ремонтувати пізніше гарячим асфальтобетоном із настанням достатньої для цієї технології температури повітря.

САД зобов’язала підрядні організації – ДП «Івано-Франківський облавтодор» та ТОВ «ПБС» – сформувати ремонтні бригади, організувати щоденну роботу при сприятливих погодних умовах.
На ділянках доріг, де ямковість загрожуватиме безпеці руху, до завершення робіт будуть встановлені попереджувальні дорожні знаки. Якість ремонтних робіт перебуває під контролем Лабораторії з контролю якості виробництва та Відділу якості технічного контролю і нових технологій Служби автомобільних доріг у Івано-Франківській області.

На відео: Дорога Н-09 Мукачеве – Львів. Богородчанський район. Село Стримба. 275 км.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry

Loading...