На дорозі Івано-Франківськ – Тернопіль ремонтують мости (ФОТО)

Автор: Зелінська Таня

29 Nov, 2021 16:50

На дорозі Івано-Франківськ – Тернопіль ремонтують мости (ФОТО)

За кошти Державного бюджету продовжують капітальний ремонт об’їзної Тисмениці, км 4+657 – 11+189 дороги Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль.

На цій ділянці влаштовано вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону, інформує “Галка” з посиланням на Службу автомобільних доріг в Івано-Франківській області.

Проєктом передбачено влаштування верхнього шару модифікованого щебенево-мастикового асфальтобетону, зміцнення узбіч, влаштування водовідвідних каналів, очищення русла річки Ворона та потічків на перетині з дорогою, ремонт 11-ти залізобетонних труб та чотирьох штучних споруд.

До цього комплексу входять:

– залізобетонний міст на км 5+870 довжиною 6,3 м;
– мостовий перехід на км 7+139 довжиною 12,5 м;
– мостовий перехід на км 8+973 довжиною 54,7 м;
– мостовий перехід на км 11+033 довжиною 11,4 м.

Проїзна частина мосту через річку Ворона забетонована на одній частині. Триває бетонування другої частини.

Цьогоріч триває і поточний середній ремонт дороги Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль на км 0+000 – км 4+657 та км 11+189 – км 33+811.

Верхній шар щебенево-мастикового асфальтобетону влаштовано в селах Клубівці, Олешів та Антонівка.

На цих ділянках нанесено горизонтальну дорожню розмітку. У селі Клубівці влаштовуємо тротуари. У селі Нижнів триває підготовка до влаштування вирівнювального шару крупнозернистого асфальтобетону, та ремонтуємо п’ять мостів. Триває армування перехідних плит, влаштування гідроізоляції, бетонування плити прогонової будови.

Від межі з Тернопільською областю в селі Діброва до мосту через Дністер влаштовано вирівнювальний шар крупнозернистого асфальтобетону.

У рамках поточного середнього ремонту оновлено чотири мости на цій дорозі в селі Діброва: на км 31+282, км 31+800, 32+101 та 32+769.

Замовник робіт – Служба автомобільних доріг в Івано-Франківській області, яка здійснює контроль за дотриманням технологічного процесу.

Підрядна організація – ТОВ «ПБС».

Автомобільна дорога Н-18 Івано-Франківськ – Тернопіль є важливою магістраллю для сполучення центру України із Карпатами. В селі Клубівці вона перетинається із дорогою Р-20 Снятин – Тязів, а в Тисмениці, через об’їзну, є оптимальне сполучення з дорогою Н-10 Стрий – Мамалига.

Дорога проходить через один із найстаріших мостів через Дністер у селі Нижнів. Автомобільні, вело- та піші туристичні маршрути тут пролягають до Дністровського регіонального ландшафтного парку.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry