На фасаді 19 школи відкрили анотаційну дошку загиблому бійцю МВС Володимиру Шарабуряку (ФОТО)

Автор: Турій Роман

27 Лют, 2015 12:30

Поділитись публікацією
На фасаді 19 школи відкрили анотаційну дошку загиблому бійцю МВС Володимиру Шарабуряку (ФОТО)

В рамках програми міської ради “Івано-Франківськ — місто героїв”, на фасаді 19 школи 27 лютого відкрили анотаційну дошку старшому прапорщику спецпідрозділу “Беркут”, вояку АТО Володимиру Шарабуряку.

Читайте також: Марцінків дав доручення “позадувати” ями на дорогах (ФОТО)

Як відомо, він загинув 29 травня минулого року біля гори Карачун, коли терористи збили гелікоптер Нацгвардії. Тоді загинуло 12 осіб, 6 з яких були прикарпатцями.

Сьогодні пам’ятний знак Шарабуряку відкрили матір бійця, його рідний брат та племінник.

Це дуже велика пам’ять, наші діточки мають знати своїх героїв, які захищали і захищають свою землю. І матимуть приклад, як служити своїй Батьківщині” – , не стримуючи сліз каже мати загиблого бійця Ольга Шарабуряк.

Вшанувати пам’ять свого побратима прийшли працівники Івано-Франківської міліції.

“Володимир Богданович був взірцем сучасного правоохоронця – був надзвичайно патріотичним, професійним працівником, взірцем для молодших працівників”, – зазначив начальник УМВС в області Микола Семенишин.

Анотаційну дошку відкрили в рамках програми “Івано-Франківськ- місто героїв”, ініціатором якої є директор “Центру Розвитку Міста” Руслан Марцінків.

“Я обіцяв, що ми вшануємо пам’ять усіх героїв Івано-Франківська, які віддали життя за Україну. Звісно, ми не можемо повернути їх до життя. Але хоча б маленький наший обов’язковий вклад – зберегти пам’ять про цих людей – для дітей, громади, держави”, – сказав Марцінків.