На фасаді франківської школи встановили дві пам’ятні дошки Героям АТО (ФОТО)

Автор: Борис Марія

14 Кві, 2016 15:31

Поділитись публікацією
На фасаді франківської школи встановили дві пам’ятні дошки Героям АТО (ФОТО)

Читайте також: Тисячі людей прощалися із загиблим воїном АТО з Прикарпаття Сергієм Харенком (ФОТО)

Андрій Прошак – сержант, стрілець помічник гранатометника 128-ї окремої гвардійської гірсько-піхотної бригади. Загинув поблизу міста Дебальцеве Донецької області під час евакуації поранених. Нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно)

Сергій Харенко – зв`язківець військової частини В-2604. Загинув у селищі Мирне Донецької області від вогнепального поранення не сумісного з життям, інформує Галицький кореспондент.

Вшанувати героїв прийшли їхні батьки, бойові побратими та учні цієї школи, яку загиблі колись закінчили.

“Це щоденне нагадування, жива пам’ять про те, що в нашій шкільній родині є справжні патріоти”, – розповів директор школи №24 Ігор Мельничук.

Мати загиблого Сергія Харенка пані Надія поділилася, що коли проводжала сина то просила, щоб він повернувся живим та здоровим.

Наталія Прошак, єдиним сином якої був Андрій  розповіла, що важко переживає його смерть та живе з болем один рік, два місяці і 14 днів.

“Ми посилали посилки, ватні штани, бо тоді були сильні морози. Андрій казав, що все добре, тільки трохи замерзає. Тому відправили ті штани, та ще іншим хлопцям, але вони їх довго не погріли”, – розказала пані Наталія.

Погода різко зіпсувалася і почався дощ, але всі діти стояли на площі перед школою. Аж поки не почалася справжня злива, доти дітей не запустили до школи.

Відкриття пам`ятних дошок відбулося в рамках реалізації міської програми “Івано-Франківськ – місто героїв”.