На фестивалі “Захід” в унісон співали гімн України і збирали гроші на армію

Автор: Турій Роман

11 Aug, 2014 14:45

Поділитись публікацією
На фестивалі “Захід” в унісон співали гімн України і збирали гроші на армію

З 8 по 10 серпня у селі Родатичі Львівської області відбувся міжнародний музичний фестиваль «Захід». За три дні його відвідало понад 40 тисяч глядачів, а на трьох сценах виступили 55 артистів з України, Білорусі, Молдови, Росії, Європи та США.  

На фестивалі відбулося офіційне повернення до музичної діяльності ветеранів української рок-сцени групи «Брати Гадюкіни», вони презентували пісні свого нового альбому «Made in Ukraine», реліз якого відбудеться 1 вересня. В рамках фестивалю попрощались з українською публікою білоруси «Ляпис Трубецкой», які оголосили, що з осені припиняють своє існування. Лідер «ЛТ» Сергій Міхалок зі сцені подякував «українським героям від усього прогресивного людства за надію», повідомляє Сultprostir.

Бійці батальйону “Азов” та волонтери збирали гроші на потреби армії. Відвідувачі фестивалю охоче робили пожертви.

Учасники та гості відмічають високий рівень підготовки та проведення фестивалю «Захід», який став наймасштабнішою музичною подією в 2014 році. Через військові дії на Донбасі на фестивалі були посилені заходи безпеки.

Нагадаємо, російські групи «Lumen» та «Billy’s Band» скасували свої виступи на фестивалі «Захід» з політичних причин. У російський пресі з’явилися публікації, в яких організаторів фестивалю звинувачували у зборі коштів для «карального батальйону Азов», через що російські музиканти вимушені були відмовитися від поїздки в Україну.