На Франківщині розпочала роботу представниця Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти (КОНТАКТИ)

Автор: Андрій Макітра

29 Лют, 2024 14:45

Поділитись публікацією
На Франківщині розпочала роботу представниця Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти (КОНТАКТИ)

В Івано-Франківській області запрацювала представниця Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти Наталія Миколаївна Пасічник. Особистий прийом громадян проводитиме в Івано-Франківську за адресою Коновальця, 46. Зателефонувати для отримання консультації та підтримки можна за номером телефону: 066 069 72 71 .

Також представниця розповіла про алгоритм дій для розшуку зниклого безвісти та отримання витягу з Реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин.

Про це пише Галка з посиланням на допис Івано-Франківської ОДА.

Міністерством внутрішніх справ України та Секретаріатом Уповноваженого з питань осіб, зниклих безвісти за особливих обставин прийнято рішення про впровадження Представника Уповноваженого в Івано-Франківській області.

“Я тут для того, щоб надати вам кваліфіковану допомогу, комунікувати з усіма установами та організаціями, які беруть участь в процесі встановлення місцеперебування зниклих. Я буду супроводжувати вас на будь-якому з етапів пошуку близьких, коли вам знадобиться моя підтримка та допомога.

Одним із моїх життєвих принципів: «Не просто слухати людей, а й чути»! У питаннях цього напрямку службової діяльності відчуваю велику відповідальність перед людьми. Зроблю все можливе, аби кожна родина не вирішувала самотужки ці питання та не залишалася наодинці зі своїми проблемами”, – зазначила Наталія Пасічник у фейсбук.

Алгоритм дій для розшуку зниклого:

  1. Звернутись до найближчого підрозділу Національної поліції або зателефонувати на «гарячу лінію» 112;
  2. Родичам та близьким особам при написанні заяви необхідно мати з собою паспорт, а також документи, які підтверджують ступінь родинних зв’язків з особою зниклою безвісти.
  3. Надати слідчому повну і точну інформацію про зниклу особу, зокрема фотографії, опис зовнішності, особливі прикмети, одяг та всі відомі деталі зникнення;
  4. Повідомити слідчого про необхідність винесення ним постанови про визнання заявника потерпілою особою у кримінальному провадженні;
  5. Отримати витяг з Єдиного реєстру досудових розслідувань;
  6. Здати на дослідження ДНК (для забору ДНК підлягають особи: рідні діти, батько, мати);
  7. Зареєструватися на сайті Координаційного штабу з питань поводження з військовополоненими в «Особистому кабінеті»;
  8. Заповнити анкету на особу, зниклу безвісти за особливих обставин, за посиланням https://services.mvs.gov.ua;
  9. Звернутися до МВС України для отримання витягу з Реєстру за допомогою електронної пошти або подати письмове звернення.

Читайте також: Витяг з реєстру осіб, зниклих безвісти за особливих обставин: що потрібно знати прикарпатцям