На Франківщині готуються до осіннього призову в армію

Автор: Зелінська Таня

18 Sep, 2018 12:08

Поділитись публікацією
На Франківщині готуються до осіннього призову в армію

У вівторок, 18 вересня, на брифінгу у Івано-Франківському обласному військовому комісаріаті обговорили питання про організацію і проведення осіннього військового призову в області на строкову службу.

Читайте також: Майже половина призовників Івано-Франківська ігнорують повістки

Начальник відділу комплектування та призову – заступник військового комісара Івано-Франківського ОВК Валерій Волинков зазначив, цьогоріч призов продовжено на один місяць – жовтень-грудень 2018 року.

“Це зроблено з метою якісного відбору та у зв’язку зі збільшенням кількості призовників для комплектування Нацгвардії України і Державної прикордонної служби України”, – пояснює Волинков.

Призову на строкову службу підлягають хлопці, яким до дня відправлення у військові частини виповнилося 20 років та старших осіб, які не досягли 27 років.

Для Івано-Франківської області попередньо встановлено завдання відправити на строкову службу 520 осіб. Із них у ЗСУ – 260 осіб. В інші військові структури – 260 осіб: у Нацгвардію – 180, Державну прикордонну службу – 50, Державна спеціальна служба транспорту – 30 осіб, інформує “Галка”.

“Як і раніше, призвані військовослужбовці строкової військової служби до участі в ООС не залучаються”, – запевняє Валерій Волинков.

В обласному комісаріаті нагадують, ухилення від проходження строкової служби – злочин, передбачений КкУ, статтею 335. Вона передбачає покарання у вигляді обмеження волі строком до трьох років.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикарпатські військові пояснили, чому не варто боятися йти в армію

Теги: