На Франківщині майже до жовтня триватиме операція “Мак”

Автор: Костинюк Олександр

24 May, 2022 17:33

На Франківщині майже до жовтня триватиме операція “Мак”

На території держави розпочалися оперативно-профілактичні заходи «Мак».

Щорічний комплекс заходів, які проводить Департамент боротьби з наркозлочинністю Національної поліції України у співпраці з іншими підрозділами Національної поліції України, триватиме до 23 вересня 2022 року.

Про це інформує “Галка” з посиланням на Нацполіцію України.

Під час заходів правоохоронці зосереджують увагу не тільки на викритті осіб, які незаконно культивують нарковмісні рослини, а й працюють над недопущенням витоку наркосировини з об’єктів легального культивування в незаконний обіг.

“Водночас нагадуємо: чинним законодавством заборонено незаконне вирощування маку та конопель. У разі виявлення незаконних насаджень снотворного маку в кількості до ста рослин чи конопель у кількості до десяти рослин, власнику загрожує адміністративна відповідальність (стаття 106-2 Кодексу України про адміністративні правопорушення).

За незаконний посів понад 100 рослин маку чи понад 10 рослин конопель законодавством передбачено кримінальну відповідальність (стаття 310 Кримінального кодексу України)”, – йдеться в повідомленні.

Посіви маку на території держави дозволені лише спеціалізованим підприємствам, які отримали ліцензії на здійснення відповідних видів діяльності.

Приєднуйтеся до “Галки” у  Telegram, Instagram та Viber - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry