На Франківщині у гірський потік впала карета швидкої допомоги

Автор: Сидорчук Василь

10 Sep, 2018 12:37

Поділитись публікацією
На Франківщині у гірський потік впала карета швидкої допомоги

Біля села Козаківки, що в Івано-Франківській області, в гірський потік з містка злетіла карета швидкої допомоги з номерним знаком – ВС2134ЕХ, з надписом «Ambulance», яка належить пункту ексреної медичної допомоги у Стрию Львівської області.

Про це ZIK повідомив у неділю, 9 вересня, власкорові IA ZIK місцевий мешканець, який на час аварії в лісі під Козаківкою збирав гриби, інформує “Галка”.

За словами очевидця аварії, на щастя, ні водій, ні лікар особливо не постраждали.

«Опісля того, як з місця аварії поїхала поліція, довівся від водія швидкої допомоги, що причиною аварії стали і погана дорога, і велосипедист, який вигулькнув на мості. Шофер мені розповів, що працює в Стрию Львівської області. А їхав разом з лікарем на Скелі Довбуша, де зараз знімають художній фільм. «Швидку» та лікаря замовили кінематографісти. Через те, що на вкрай розбитій дорозі вказівника до Скель Довбуша немає, то водій проґавив правий поворот і заїхав аж під Козаківку. Там розвернувся, але на містку перед автівкою вигулькнув роверист. Через те карета швидкої допомоги злетіла з моста в гірський потік. На думку водія, автівка ремонту не підлягає. Та як її звідти витягнути – ніхто порадити не може», – розповів журналістові очевидець ДТП на дорозі, що веде до прикарпатських Скель Довбуша.

Також минулого тижня IA ZIK забила на сполох стосовно того, що туристи з Львівщини нарікають на погану дорогу та відсутність дорожніх знаків до прикарпатських Скель Довбуша, передрікаючи ймовірні ДТП. На жаль, трагедія не забарилася.