На Франківщині відбувся турнір з волейболу (ФОТО)

Автор: Борис Марія

11 Вер, 2015 20:16

10 вересня у Богородчанському ліцеї проходив турнір з волейболу серед юнаків до Дня фізичної культури та спорту.

Учасниками були п’ять команд – Богородчанська ЗОШ №1 та №2, Старобогородчанська ЗОШ, Яблунський НВК та будівельний ліцей.
За результатами боротьби третє місце зайняли юнаки з Богородчанської ЗОШ №2. “Срібло” здобули волейболісти зі Старих Богородчан. Переможцями прогнозовано стали старшокласники Богородчанської ЗОШ №1. Кращим гравцем турніру визнано Дениса Клебана з Богородчан.
Під час урочистого нагородження з вітальним словом до учасників звернувся голова районної державної адміністрації Ярослав Паранюк, зауваживши, що основи здорової та спортивної нації закладаються у юному віці, тому керівництво району докладатиме максимум зусиль для розвитку юнацького спорту. Призери змагань отримали грамоти та подарунки і чемпіонський кубок.