На Франківщині засудили пенсіонера, який зв’язав і пограбував 96-річну бабусю

Автор: Сидорчук Василь

12 Вер, 2018 09:10

Поділитись публікацією
На Франківщині засудили пенсіонера, який зв’язав і пограбував 96-річну бабусю

Богородчанський районний суд виніс вирок прикарпатцю, який п’яним заліз до будинку 96-річної бабусі, зв’язав її і забрав тисячу гривень.

Зловмисник проник до будинку пенсіонерки в ніч на 7 липня цього року, зайшов до кімнати, де спала потерпіла, зв’язав їй ноги електричним кабелем і змусив жінку сказати, де вона тримає гроші. Жінка вказала схованку, де вона зберігала 1000 гривень. Грабіжник забрав гроші і втік, про це пише “Курс”, інформує “Галка”.

Обвинувачений у суді свою вину у скоєнні інкримінованого злочину визнав. Але покази давати відмовився, бо під час скоєння злочину перебував у стані сильного алкогольного сп’яніння і обставин справи в деталях не пам’ятає. Також пояснив, що йому соромно за скоєне. Просив суворо його не карати з огляду на його пенсійний вік та поганий стан здоров’я.

Потерпіла сказала, що майнових претензій до обвинуваченого не має, оскільки збитки їй відшкодовані. Просила його суворо не карати.

Богородчанський суд визнав чоловіка винуватим у грабежі та призначив покарання у вигляді позбавлення волі строком на два роки. Також суд стягнув з обвинуваченого 7597 грн процесуальних витрат на залучення у кримінальному провадженні експертів. На вирок може бути подана апеляційна скарга.