На Франківщині 95 класів і дві школи знаходяться на самоізоляції

Автор: Костинюк Олександр

05 Oct, 2021 11:06

Поділитись публікацією
На Франківщині 95 класів і дві школи знаходяться на самоізоляції

Стало відомо, скільки класів у прикарпатських школах пішли на самоізоляцію через коронавірус.

Читайте також: "Прозорість та підзвітність" звітує: на Прикарпатті скасували тендери на понад 11 мільйонів гривень

Стан вакцинації серед педагогічних працівників обговорили під час наради в голови Івано-Франківської ОДА Світлани Онищук, пише “Галка”.

Директор департаменту освіти, науки та молодіжної політики ОДА Віктор Кімакович зазначив, що діти мають отримувати якісні освітні послуги, а це можна зробити не на “дистанційці”, а очно в освітніх закладах.

“Тому вакцинація для працівників освітньої галузі стоїть на державному контролі. Станом на ранок п’ятого жовтня в області вакциновано 72,5% працівників закладів освіти. З них: у середніх школах – 75,4%, у закладах дошкільної освіти – 62%, позашкільної освіти – 73%, закладах професійної технічної освіти – 78,8%, закладах фахової передвищої освіти – 67%, закладах вищої освіти – 71,6%. Відповідно у штатному режимі (не дистанційно) працюють 72% прикарпатських шкіл, 49% садочків, 56,6% закладів позашкільної освіти, 90% закладів професійної технічної освіти, 46,2% закладів фахової передвищої освіти і 45,5% ЗВО”, – каже Кімакович.

Лідери серед громад за темпами вакцинації освітян є Білоберезька, Спаська, Перегінська, Витвицька та Дубовецька ТГ. У них вже вакциновано понад 90% працівників освіти.

Найгірші темпи вакцинації – в Яблунівській, Мукачівецькій, Косівській, Гвіздецькій та Поляницькій ТГ.

“Наразі на Франківщині є 97 дітей з підтвердженими ПЛР-тестами та 87 вчителів. На самоізоляції знаходяться 95 класів та дві школи”, – додав Віктор Кімакович.