На Франківщині для учнів влаштували пам’ятну годину, присвячену загиблим атовцям (ФОТО)

Автор: Костинюк Олександр

22 Тра, 2021 14:20

Поділитись публікацією
На Франківщині для учнів влаштували пам’ятну годину, присвячену загиблим атовцям (ФОТО)

Напередодні Дня Героїв, 20 травня, відбулася пам’ятна година серед учнівської молоді “Дзвони пам’яті”. Її присвятили загиблим учасникам АТО/ООС Городенківської ОТГ, Герою Небесної Сотні, Герою України Сергію Дідичу.

Читайте також: На війні загинув франківець Віталій Дутчак

Захід провели з ініціативи відділу в Івано-Франківській області Міністерства у справах ветеранів та за підтримки Івано-Франківської ОДА, обласної спілки членів сімей загиблих, померлих та зниклих у зоні АТО, Городенківської ОТГ, спілки ветеранів Городенківщини.

У пам’ятній годині прийняли участь шість команд шкіл, де навчалися Герої. Всі питання стосувалися життєвого шляху захисників України. На захід запросили родини, які втратили рідних на війні, та дружину Героя Небесної Сотні.

Про це повідомив начальник відділу у справах ветеранів Івано-Франківської ОДА Володимир Веркалець, пише “Галка”.

“Таким чином ми віддали шану всім, хто віддав своє життя за Україну, подякували присутнім родичам, звернулися до молодого покоління завжди пам’ятати своїх земляків – Героїв. По закінченні пам’ятної години кожна родина отримала пам’ятну медаль із зображенням Героя. Командам були вручені подяки за участь, медалі та патріотична література. Переможець отримав кубок. Ми сьогодні разом зробили все, щоб пам’ять про наших захисників України та Героїв Небесної Сотні була ВІЧНОЮ”, – йдеться в повідомленні.

У спільній молитві згадали Степана Стефурака, Петра Безпалька, Сергія Дідича, Юрія Дутчака, Василя Білика, Андрія Галая та всіх, хто віддав життя за Україну!