На фронті під Бахмутом загинули ще двоє прикарпатців

Автор: Борис Марія

05 Гру, 2022 16:28

Поділитись публікацією
На фронті під Бахмутом загинули ще двоє прикарпатців

У понеділок, 5 грудня, стало відомо про загибель на фронті російсько-української війни загинули Дмитро Пасюта та Василь Герчовський з Прикарпаття.

Про це повідомили у Коршівській та Калуській громадах, пише Галка.

“Коршівська громада знову здригнулася від страшної звістки – на російсько-українській війні загинув воїн з села Лісна Слобідка ГЕРЧОВСЬКИЙ Василь Васильович, 14.09.1981 року народження. Василь захищав Україну від російського агресора, стрілець-снайпер військової частини А4267 загинув 03.12.2022 року внаслідок артилерійського обстрілу, отримавши поранення несумісні з життям у районі БІЛОГОРІВКА, Бахмутського району, Донецької області”, – повідомили у Коршівській громаді.

“Смуток, на превеликий жаль, надовго поселився тут, поміж нас… І з кожною трагічною звісткою з новою силою боляче відгукується у наших серцях… Знову наша громада зазнала непоправної втрати – загинув ВОЇН, віддав життя за кожного із нас. Дмитро ПАСЮТА – Калушанин, Захисник, Герой…

На території Бахмутськоі громади вже тривалий час наші бійці героїчно протистоять ворогу. Наш Дмитро ПАСЮТА – навідник мотопіхотного батальйону – теж перебував там, у найгарячішій точці цієї війни. Опівночі на 3 грудня обірвалося життя Дмитра – у запеклому бою настигла Його ворожа куля…”, – повідомив голова Калуської громади Андрій Найда.