На Городенківщині вшанували славетного земляка

Автор: Дубінець Вікторія

13 Лют, 2018 16:24

Поділитись публікацією
На Городенківщині вшанували славетного земляка
12 лютого у селі Торговиця на Городенківщині відбулися урочистості з нагоди 147-ї річниці від дня народження видатного українського письменника і громадського діяча Леся Мартовича.

Читайте також: Президент призначив нового очільника Городенківщини

Отці УПЦ КП Іван Макулович та Ігор Івасютин  відправили поминальну панахиду, після чого гості  відвідали музей імені Леся Мартовича, де ознайомилися із життям та творчістю видатного українського письменника.

“Письменник-гуморист, сатирик, журналіст, редактор, доктор права, громадсько-політичний, культурно-освітній діяч – ось те коло інтересів та поле діяльності Леся Мартовича. Досить тільки перелічити його соратників, друзів, з якими йшов пліч-о-пліч по житті, і стає зрозумілішою значимість Мартовича – це Василь Стефаник, Лев Бачинський, Михайло Павлик, Іван Франко і багато інших прогресивних людей. Географія його діяльності – ряд міст Івано-Франківщини, Львівщини, Буковини, Тернопільщини” – зазначив  у своєму виступі перший заступник голови РДА Ярослав Левкун.

Продовженням заходу стало  літературне читання учнями та педагогами Торговицького НВК І-ІІІ ст. про життєвий шлях Леся Мартовича.

На завершення керівництво району поклало квіти до погруддя Леся Мартовича.

Відділ взаємодії із засобами масової інформації та книговидання управління інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю ОДА

 

Теги: