На Городенківщині відкрили другу поліцейську станцію (ФОТО) 

Автор: Жанна Головенко

05 Кві, 2024 16:17

Поділитись публікацією
На Городенківщині відкрили другу поліцейську станцію (ФОТО) 

Разом із новою поліцейською станцією у центрі села Росохач, функціонує також Денний центр соціально-психологічної допомоги людям, що постраждали від домашнього насильства.   

Про це пише Галка з посилання на допис поліції Івано-Франківської області. 

За словами голови Городенківської територіальної громади Богдана Кобилянського, ця поліцейська станція дбатиме про безпеку мешканців в межах десяти сіл. 

“Зв’язок з містом Городенка не зовсім простий. Тож людям для того, щоб написати якусь заяву в поліцію чи отримати кваліфіковану допомогу правоохоронця, треба було їхати в місто, а це долати десь понад 35 кілометрів. Відсьогодні поліцейський тут на місці, будь-хто може сюди звернутися за допомогою”, — каже мер.

Правопорядок забезпечуватиме 25-річний поліцейський офіцер громади Богдан Мотрук. Під його опікою понад 7 тисяч громадян. Це мешканці Росахача та всіх навколишніх сіл.

“В будь-який час дня і ночі я готовий допомагати людям, сприяти вирішенню їхніх клопотів та проблем в межах компетенції поліції. Наразі найбільш поширене правопорушення з яким доводиться стикатись на території обслуговування    це домашнє насильство, тож прикладаю максимум зусиль для протидії цього негативного явища”, — зазначив старший лейтенант Богдан Мотрук.

Поліцейський офіцер громади забезпечений новим службовим транспортом, засобами зв’язку та всім необхідним для ефективного несення служби.

“Поліція сьогодні працює 24/7. Мешканці повинні відчувати себе в безпеці навіть у найвіддаленіших селах.  Громадяни мають знати, що є кому допомогти, захистити та забезпечити їм справедливість та законність. Наші поліцейські сьогодні не лише працюють в тиловій області, вони перебувають і в зоні проведення бойових дій, дають відсіч ворогу. Це наші вибухотехнічні служби, слідчі, експерти-криміналісти тощо. Ми працюємо, і ні на мить не зупиняємось”, — додає начальник ГУНП в Івано-Франківській області Сергій Безпалько. 

Проєкт “Поліцейський офіцер громади” реалізується Головним управлінням Національної поліції в Івано-Франківській області спільно з територіальними громадами, які підписали відповідні меморандуми про співпрацю для створення безпечного середовища жителям Прикарпаття.

Читайте також: Берегтимуть понад 6 тисяч мешканців: у селі на Калущині відкрили нову поліційну станцію (ФОТО)