На Івано-Франківщині для дітей влаштували свято “Смачний обід – корисний обід” (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

31 Тра, 2019 15:12

На Івано-Франківщині для дітей влаштували свято “Смачний обід – корисний обід” (ФОТО)

Щороку в перший день літа відзначається Міжнародний день захисту дітей. Сім’я і дитина – це споконвічні цінності, які сповідує український народ, будуючи свою державність та розвиваючи власну культуру. Турбота про дітей, усвідомлення пріоритетності їх інтересів над інтересами дорослих мають стати філософією нашого життя.

Тому, в рамках відзначення Дня захисту дітей, працівники Головного територіального управління юстиції в Івано-Франківській області Ірина Круцик та Лілія Кружинська завітали до вихованців Івано-Франківського обласного центру соціально-психологічної реабілітації дітей, для яких організували свято «Смачний обід – корисний обід». В доброзичливій та веселій атмосфері діти ласували піцою та ділились своїми знаннями про права і свободи дітей, які закріплені Конституцією України.

Усі присутні взяли активну участь у ситуативній грі «ДОПОМОЖИ ГЕРОЯМ ОБРАТИ ПРАВИЛЬНИЙ ШЛЯХ», розпізнавали справжні та вигадані права дітей, заповнювали карти «ПРАВА ДИТИНИ» та моделювали життєві ситуації, в яких порушуються права дітей.

Там де є права, там є і обов’язки. Тому, юристи спільно із дітками  вибудували правила поведінки дітей під час літніх канікул і пообіцяли, що будуть поважати права одне одного, пишуть на сайті Головного територіального управління юстиції
в Івано-Франківській області.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні! 

Подобається
  • like
  • exciting
  • laugh
  • surprise
  • sad
  • angry