На Івано-Франківщині визначили переможців зональних змагань з футзалу Чемпіонату ДСНС України (ФОТО)

Автор: Єва Жасминова

14 Бер, 2019 19:35

На Івано-Франківщині визначили переможців зональних змагань з футзалу Чемпіонату ДСНС України (ФОТО)

Сьогодні, 14 березня на Івано-Франківщині завершилися зональні змагання з футзалу Чемпіонату ДСНС України серед збірних команд  ГУ (У) ДСНС України Закарпатської, Львівської, Тернопільської, Чернівецької та Івано-Франківської областей.

Кожен із цих поєдинків, був по-своєму цікавим та захоплюючим. З перших хвилин стало очевидним, що здаватися без боротьби ніхто не хотів. І все ж вправність та майстерність футболістів команди Чернівецьких рятувальників дозволила їм стати основними претендентами на перемогу.

І-ше місце у зональній частині виборола команда рятувальників  з У ДСНС Чернівецької області, ІІ-ге місце отримала команда рятувальників Івано-Франківської області і ІІІ-тє місце посіли рятувальники Закарпатської області.

Заступник начальника Управління ДСНС в області з реагування на надзвичайні ситуації Віталій Федунків привітав команди-переможці та побажав їм високих досягнень у фінальних змаганнях, які відбудуться на Житомирщині у квітні місяці. Переможцям змагань вручили грамоти, медалі та призи.

Приєднуйтеся до каналу “Галки” у Telegram - найважливіші та найсвіжіші новини одразу у Вашому телефоні!