На Івано-Франківщині за підтримки ЄС будуть розвивати туризм

Автор: Людмила Баран

05 Aug, 2014 16:19

Поділитись публікацією
На Івано-Франківщині за підтримки ЄС будуть розвивати туризм

В обласному центрі 5 серпня відбулася конференція з представниками бізнесу й органів влади щодо розвитку туризму на Прикарпатті.

Розпочалася офіційна  реалізація проекту “Івано-Франківська область – край для туризму”, підтриманого Європейським союзом.

“Це один з перших  проектів, які впроваджуються обласною владою для того щоб протягом 30 місяців здійснити великий комплекс заходів і робіт – від правових до інфраструктурних елементів – які допоможуть розвивати туристичну галузь області”, – пояснила Наталія Гасюк, координатор проекту, директор департаменту  міжнародного співробітництва, євроінтеграції та розвитку туристичної інфраструктури облдержадміністрації.

За її словами, основні його акценти розділяються на п’ять напрямів. Перший – опитування підприємців  і дослідження туристичного бізнесу, що допоможе розвинути програму розвитку туризму.

Другий – створення обласної інституції, яка постійно займатиметься розвитком туризму.

До напрямків роботи включено  підвищення кваліфікації та  забезпечення юридичних консультацій працівників туристичної галузі.

У планах будівництво двох великих інфраструктурних центрів для прийому приїжджих туристів. Також –  забезпечення промоції області чеерез відеоматеріали, засоби масової інформації, залучення туристичних фірм

“Для того, аби туризм в області розвивався, його потрібно “підгодовувати” рекламно-інформаційною підтримкою, різними заходами, виставками. Це надзвичайно дорога річ. Беручи до уваги формування місцевих бюджетів і державного бюджету, туризм завжди фінансується завдяки залишковим коштам. Тому постало питання притягнути додатковий фінансовий ресурс. Створиться структура – обласний центр розвитку туризму, який буде забезпечувати розвиток туризму щодня”, – розповіла Наталія Гасюк.

Як вона повідомила, левова частка фінансування  цього проекту – від Європейського союзу, з яким вже підписані необхідні угоди про співпрацю.