На Калущині відкрили нову поліцейську станцію (ФОТО)

Автор: Жанна Головенко

16 Кві, 2024 20:56

Поділитись публікацією
На Калущині відкрили нову поліцейську станцію (ФОТО)

Безпековий осередок відтепер функціонує в Голині. Це — найбільше село в Калуському районі. Правопорядок для понад 5 тисяч мешканців забезпечує поліцейський офіцер громади Михайло Площинець.

Про це пише “Галка” з посиланням на допис поліції Івано-франківської області. 

Поліцейська станція розташована в самому центрі села Голинь. Відтепер тут працює старший лейтенант Михайло Площинець.
 
Як йдеться у повідомленні, 22-річний поліцейський офіцер громади відповідальний, відкритий та комунікабельний, здатний до критичного мислення та вміє залагоджувати конфлікти. На роботі та на зв’язку з мешканцями громади — 24/7.
 
“Головне завдання поліцейського офіцера громади – орієнтуватися на потреби місцевого населення, підтримувати постійний контакт з мешканцями, щоденно забезпечувати порядок на своїй території, своєчасно реагувати на проблеми громади та запобігати вчиненню правопорушень. Переконаний, що Михайло гідно виконуватиме свої обов’язки та нестиме службу. Попри труднощі та воєнні дії у країні, безпека жителів була і залишається пріоритетним завданням поліції”, — наголосив начальник ГУНП в Івано-Франківській області, полковник поліції Сергій Безпалько.
 
  
В Калуському районі уже працюють 5 поліцейських станцій. Надалі в громаді планують відкрили ще декілька безпекових осередків. Відтак голова Калуської територіальної громади спільно з начальником ГУНП в Івано-Франківській області підписали меморандум про співпрацю.
 
“Я можу з впевненістю сказати, що там, де є поліцейські станції мешканці почувають себе більш захищеними. Вони завжди можуть розраховувати на кваліфіковану допомогу правоохоронців. Наша громада дуже велика. І присутність поліцейських потрібна всюди”, — зазначив голова Калуської ОТГ Андрій Найда.
 
Загалом в Івано-Франківській області уже працює 59 поліцейських станцій.
 
 
 

 

Читайте також: Захисникові з Калуша Віталію Бородайкевичу вручили медаль “За оборону рідної держави”